Kilka dni temu zakończono modernizację kompleksu boisk przy ulicy 29 listopada. Miejsce jest nie tylko nowoczesne i umożliwia swobodne rozgrywki aż 3 drużynom, ale także będzie czynne po zmroku. To niewątpliwa zaleta dla osób, które na aktywność sportową mają czas jedynie wieczorami.

Zbierz drużynę i zapomnij o problemach!

Nowoczesny kompleks sportowy w Skawinie składa się z 3 porządnie wykonanych boisk. Chętni mogą zebrać się w drużyny i trenować siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną i nożną, a także tenisa. Wystarczy przyjść z własnym sprzętem i można bawić się do woli, zupełnie za darmo!

Co najważniejsze, kompleksy tego typu, których w Skawinie pojawia się coraz więcej, nie są zarezerwowane jedynie dla dzieci. Ćwiczyć może każdy i naprawdę warto się do tego przekonać. Polacy coraz częściej wykonują pracę siedzącą, całkowicie rezygnując z jakiegokolwiek ruchu. Wyskakiwanie po bułki do sklepu się nie liczy!

Kompleks boisk przy ulicy 29 listopada wyposażono w komfortowe oświetlenie, które pozwala trenować także po zmroku. Zdecydowanie nie jest to kompleks typowo pokazowy. Naprawdę każdy może z niego korzystać!

Problem z orlikami w Polsce

W ostatnich latach infrastruktura sportowa w Polsce znacznie się rozwinęła, jednak nie wszędzie zwykli obywatele mogą to docenić. W wielu miastach ludzie zgłaszają problem z wyremontowanymi boiskami szkolnymi, z których dzieci nie mogą korzystać po szkole. Dlaczego? Z obawy przed zniszczeniem świeżo wyremontowanych na wierzchni.

W niektórych gminach orliki i boiska szkolne przypominają inwestycje na pokaz, ponieważ korzystanie z nich jest utrudnione. W Skawinie na szczęście takiego problemu nie ma.

Godzina grania w piłkę nożną, czy piłkę siatkową pozwoli nam spalić zbędne kalorie, a do tego korzystnie wpłynie na ogólną kondycję organizmu. Warto się przekonać do niezobowiązującej aktywności sportowej i zachęcać do tego także własne dzieci.