Konsumowanie kawy podczas zakupu biletów kolejowych będzie możliwe dzięki nowo otwartemu punktowi sprzedaży Kolei Małopolskich (KMŁ) w kawiarni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie. Od 19 stycznia 2024 roku, pasażerowie będą mogli cieszyć się swoim ulubionym cappuccino podczas zakupu biletów do Krakowa Głównego.

Nowo otwarty punkt sprzedaży KMŁ oferuje szeroki wybór najchętniej wybieranych biletów na przejazd autobusami i pociągami małopolskiego przewoźnika. To niepowtarzalna okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, łącząc konsumpcję kawy z zakupem biletów.

Godziny działania nowego punktu sprzedaży KMŁ zostaną dostosowane do godzin otwarcia popularnej skawińskiej kawiarni Live-Book Cafe. Można go odwiedzić od poniedziałku do piątku od 7:00 do 20:00 oraz w weekendy, od soboty do niedzieli, między 14:00 a 20:00.

Podczas zakupu biletów na kolej, nie zapominajcie o delektowaniu się kawą! Ten nowy punkt sprzedaży to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno dobre połączenia transportowe, jak i wysokiej jakości kawę.