Nadchodzący weekend w Skawinie zabrzmi muzyką i dobrą zabawą. Miasto postanowiło w tym roku hucznie świętować dni gminy. W związku z tym 11 i 12 czerwca na mieszkańców miasta czekają konkursy i koncerty. Będzie można się wyluzować i dobrze bawić z całą rodziną. Imprezy będą całodniowe, dlatego nawet pracujący w weekend znajdą czas na skorzystanie z zaplanowanych atrakcji!

Skawina wraca do dawnego rytmu

Dwa lata pandemii spowodowały uciążliwą i dłużącą się przerwę od spotkań z innymi ludźmi. Z organizowania spotkań i wydarzeń zrezygnowały również miasta, przez co lokalne domy kultury, czy miejsca imprez plenerowych świeciły pustkami. W tym sezonie wakacyjnym będzie inaczej, ponieważ organizowanie większych zgromadzeń znów jest możliwe. O rozrywkę mieszkańców postanowiono zadbać również w Skawinie, a idealną okazją do tego są zbliżające się Dni Skawiny. Wspólne świętowanie będzie dotyczyło oczywiście całej gminy.

Z zapowiedzi burmistrza miasta oraz dyrektora Centrum Kultury i Sportu, odpowiedzialnego za realizację wydarzenia, wynika, że impreza będzie naprawdę ciekawa. Przygotowano atrakcje dla osób w każdym wieku. Nie pozostaje więc nic innego, jak przekonać się o wszystkim osobiście!

Dni Skawiny z koncertami i niespodziankami

Nadchodzącą sobotę i niedzielę swoimi występami uświetnią między innymi takie zespoły, jak Polish Floyd, Pectus, a także artystka znana z The Voice of Poland — Kasia Malenda. Na sobotę zaplanowano także pokaz laserów i muzykę idealną do tańczenia w wykonaniu DJ Skipka. W niedzielę z kolei odbędzie się święto kolorów i warsztaty zumby dla dzieci. Weekendowe koncerty rozpoczną się około godziny 17:00 i potrwają do 23:30 w sobotę i 22:30 w niedzielę. W sam raz, by wrócić do domu i wyspać się do szkoły i pracy!

Co sądzicie o Dniach Skawiny? Wybieracie się w tym roku na imprezę? Dajcie znać w komentarzach.