W zeszły weekend świętowano Dni Skawiny. Impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców, a zwłaszcza rodzin z dziećmi, które mogły liczyć na mnóstwo atrakcji. Imprezie towarzyszyły konkursy, koncerty i zabawy.

Co działo się na Dniach Skawiny?

Dni Skawiny odbyły się w weekend 10 i 11 czerwca. Mieszkańcy gminy spotkali się przy Starorzeczu Skawinki, aby uczestniczyć w konkursach, zabawach i koncertach. Impreza oferowała darmowe dmuchańce i występy gwiazd. Na scenie pojawili się między innymi Wilki oraz Adrenalina & Perfect. Wydarzenie uświetnił swoją obecnością także znany tancerz Stefano Terrazzino. Występy gwiazd uzupełniły równie ciekawe koncerty lokalnych artystów, czyli podopiecznych Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Jednym z głównych elementów imprezy był festiwal kolorów Holi, gdzie można było ubrudzić się kolorowymi proszkami. Sporo pozytywnych emocji wzbudził także niedzielny bieg Commandosik na Błoniach Skawińskich. Uczestnicy biegli przez błotny tor z przeszkodami. Obie atrakcje cieszyły się ogromną popularnością, mimo że wymagały nieco odwagi. Mieszkańcy gminy z pewnością będą miło wspominać to wydarzenie!